Akademia Gitarowa

Józef, lat 17
Dzięki panu Andrzejowi bardzo sie rozwinąłem. Nie tylko muzycznie, ale też jako człowiek. Cieszę się że miałem takie szczęście że natrafiłem na pana Andrzeja, jest nie tylko nauczycielem ale także mentorem.

Janek, lat 17
Lekcje u Pana Heimowskiego są niezwykłym doświadczeniem. W unikatowy sposób wprowadza swoich uczniów w świat muzyki, a gitara jest niewątpliwie jego pasją. Co najważniejsze, potrafi w obrębie swojego programu nauczania uchwycić wszelkie korzyści wynikające z nauki gry na instrumencie. Lekcje w Akademii Pulsaciones wymagają od ucznia pracy nad sobą i samodyscypliny, w zamian oferując wręcz bezcenne umiejętności i doświadczenia.

Stanisław Jerzy Durka, lat 14
Bardzo fajny nauczyciel, miła atmosfera (o ile nie zapomnę nut na lekcję ) i jest dużo koncertów, każdy w jakiejś nowej sali.

Mateusz, lat 14
Pan Andrzej Heimowski jest wymagającym nauczycielem. Praca z nim jest nie lada wyzwaniem. Jest wspaniałym pedagogiem, a jeszcze lepszym gitarzystą. Pan Andrzej jest pomocny nie tylko w sprawach gitarowych ale i w sprawach życiowych.

Alexander, lat 11
Pan Heimowski jest dla mnie najlepszym nauczycielem gitary na świecie. Lekcje gitary nigdy nie są nudne. Pan Andrzej jest nie tylko nauczycielem ale także przyjacielem, z którym zawsze można porozmawiać o trudnych i niezręcznych sprawach. Lekcje gitary to zawsze dla mnie przyjemność. Każda lekcja z Panem Andrzejem to dla mnie frajda :)

Maciek Olszewski – Pogromca Gitar, lat 11
Uważam, że warto chodzić do tej Akademii, jeżeli ktoś chce się uczyć grać na gitarze. Gitary muszą być dobrej jakości, żeby nie rozpadły się od intensywnego ćwiczenia.

Aga
Zanim rozpoczęłam naukę gry na gitarze miałam obawy czy będąc osobą dorosłą odnajdę się jako początkująca w szkole muzycznej. Teraz z perspektywy czasu zdecydowanie mogę powiedzieć: Pulsaciones jest szkołą dla wszystkich bez względu na wiek. Wszystko to dzięki fantastycznemu nauczycielowi i jego indywidualnemu podejściu, nie zapominając oczywiście o gitarze.